Výprava ke Dni zamyšlení 24.-25.2.2024

Milé Pampelišky, jak jistě víte 22. února si připomínáme den narození zakladatele světového skautingu Roberta Baden Powella a jeho ženy Olave Baden Powellové. Skautky a skauti na celém světě si připomínají své vzájemné sesterství a bratrství a zamýšlí se nad důležitými tématy. I nás čeká program na zamyšlení v podobě debatního večera. Tématem se nechte překvapit, stačí Vám s sebou pouze něco dobrého na chuť.

Kromě debaty nás bude na výpravě čekat soutěž omáček, spoustu her a soutěž „O nejvíce nových samolepek do stezky získaných na jedné výpravě“ (plnit můžete začít už nyní). Vše za hodnotné ceny!

v sobotu v 8:00h v Úpici před Penny

v neděli, podle počasí: buď v 9:28h autobusem do Úpice na zastávku most F.L.Riegra, nebo pěšky cca v 10:00h na náměstí

věci na spaní (karimatka, spacák), osobní hygienu, klasické věci na výpravu (KPZ, věci na psaní, sirky, baterku, zavírací nůž), vhodné oblečení a boty na ven, přezuvky, svačinu, snídani na neděli, kytaru a další hudební nástroje, skautský šátek na krk, 250,- Kč, stezku, recepty na gnocchi i omáčky, vše sbalit do jednoho batohu a na vrchu si nechat trochu místa na nákup.