Aktuality Komáři

Vánoční besídka Komárů 15.12.2023

Jedná se o jednu z našich nejoblíbenějších tradičních akcí, na které by neměl nikdo chybět. Naladí vás příjemnou vánoční atmosférou a o to více se budete těšit na pravý Štědrý večer. Během schůzky zpíváme koledy, krájíme jablka, louskáme ořechy, pouštíme lodičky a k tomu ochutnáváme cukroví od našich maminek. Na závěr se scházíme u stromečku, u kterého si nadělujeme dárečky. Měla by to být pouze nějaká malá drobnost pro radost. Ne zakoupená, ale vyrobená vlastní rukou. Zkuste vymyslet něco zajímavého. Každý letos vyrobí jeden malý dárek polovině členům družiny, kdo bude chtít darovat někomu dalšímu tak se setká pouze s úspěchem a úsměvem. Darujete vždy členům své skupiny.

Skupina 1:

Uhlík, Esky, Aktiv, Hutač, Ludva

Skupina 2:

Vašek, Wiki, Samuraj, Kecal

v parku u divadla v 16:00h

na stejné místo ve 20:00h

Každý min 3 dárky (tento rok jich je málo, tak si dejte záležet), tři vlašské ořechy, jablko, cukroví na ochutnání a kousek svíčky (aby se vešla do skořápky). Na sebe skautský kroj.