Aktuality Komáři Krahujci

Svatojířská výprava 7.-8.10.2023

Jedna z nejoblíbenějších výprav oddílu se koná na svátek skautského patrona sv. Jiří (tentokrát kvůli množství akcí přesunuto na podzim). Při této příležitosti proběhne pasování dvou členů z každé družiny na RYTÍŘE ODDÍLU. Tato pocta se uděluje jednou do roka, a to pouze těm, kteří se nějakým způsobem zachovali rytířsky, anebo svým kamarádským chováním vytváří příjemnou atmosféru v družině. Rytíři oddílu získají nášivku na kroj a pamětní list.

v sobotu 7.10 v 8:25h na zastávce Pod Městem v Úpici

v neděli 8.10 ve 13:22h na stejné místo

batoh, spacák, karimatku, kroj (v batohu), pevnou obuv, náhradní ponožky, baterku, KPZ, toaleťák, pět papírových střel, pití na dva dny, jídlo na dva dny, nůž, lžíci, (liháč + kostky/plyňák, ten kdo ohřívá konzervu), pytlík na odpadky, večer bude oheň takže kdo chce může si udělat buřty, 20,- Kč

Spát budeme venku!