Závěrečná výprava 24.-25.6.2023

Milé Pampelišky, máme tu konec školního roku a s ním i konec roku skautského. Ještě před táborem nás ale čeká závěrečná výprava. Nemusíte se obávat dlouhého putování, výprava se bude nést v pohodovém stylu. Čekají nás zákoutí zříceniny kostela, kamenné menhiry, hry a večerní povídání u západu sluníčka na Křížovém vrchu.

v sobotu v 10:50h na vlakovém nádraží v Malých Svatoňovicích (pojedeme vlakem směr Starkoč)

v neděli ve 13:16h na zastávku Úpice“most F.L.Riegra“ (autobus jede z MS, kam přijedeme vlakem od Trutnova)

klasické věci na výpravu – věci na spaní (karimatka, spacák, hamaka), jídlo a pití na oba dny, celtu (kdo má), +provázek, karimatku na sezení, KPZ, psací potřeby + blok, skautský kroj do batohu, na krk skautský šátek, 100,-Kč na dopravu