Aktuality Fialky Komáři Krahujci Pampelišky Roj Světlušek RS Ingwivvvingwi

Letní tábor Pohodlí 13.-26.8.2023

Letos se vydáme na tábořiště Skalických skautů na Pohodlí. Tábora se jako vždy zúčastní celé středisko. Vedoucím tábora je Petr Formánek. O kuchyň se bude starat, jako každý rok, Vlaďenka. Program zajišťují oddíloví vedoucí, které znáte z průběhu roku.

Přihlášku si každý člen vytiskne a vyplněnou a podepsanou odevzdá vedoucímu na nejbližší schůzce. Nejzazší termín je do 30.6.2023. Táborový poplatek 4000,- Kč (2800,-Kč pro účastníky co jedou jen na polovinu tábora) nutno uhradit na účet střediska 2301422716/2010 do 15.7.2023 s variabilním symbolem viz. tabulka níže (reg. číslo = variabilní symbol, bez VS. nebude platba přijata). Platby v hotovosti nepřijímáme.

! Pokud bude táborový poplatek hrazen zaměstnavatelem, prosíme rodiče, aby co nejdříve kontaktovali Žabku – Lenku Brouskovou a předali ji fakturační údaje firmy – název firmy + adresa + IČO, na které bude vystavena faktura.

Návštěvní den se ani v letošním roce konat nebude. Podporujeme však psaní dopisů.

Adresa tábora:
Pivovarská 409
Česká Skalice 552 03

Datumy odevzdání dokumentů:

• Přihláška 2023 – odevzdat do 30.6. 2023
  • Posudek lékaře 2023 – odevzdává se na táboře
  • Prohlášení o bezinfekčnosti 2023 – vyplnit v den odjezdu na tábor

Dále musí mít dítě s sebou:

• zdravotní a očkovací průkaz
  • kopii kartičky zdravotní pojišťovny

Níže v dokumentech ke stažení uvádíme seznam doporučených věcí na tábor (může se u jednotlivých družin lišit)
a táborový řád, se kterým musí být účastník tábora předem seznámen.

Dále doporučujeme rodičům, ať zjistí možnost příspěvku na tábor od svého zaměstnavatele či zdravotní pojišťovny. Pro případ příspěvku od zaměstnavatele je v přihlášce příslušný úsek určený pro uvedení údajů vaší firmy, na které bude vystavena příslušná faktura. Spolu s vyplněním těchto údajů prosím o svém záměru využití příspěvku zaměstnavatele kontaktujte Vedoucího tábora.

Doprava na tábor bude stejná jako byla minulý rok a roky před tím (tzn. dopravu na tábor zajišťují rodiče účastníka). Avšak kvůli dlouhé, úzké příjezdové cestě k tábořišti, která moc neumožňuje vyhýbání aut, budou vymezeny časy pro příjezd jednotlivých družin. Tyto časy prosíme dodržujte. Sourozence můžete samozřejmě přivést společně v jeden čas :). Děkujeme.

Časy pro příjezdy:

14:00-14:45h – Roveři

14:45-15:30h – Komáři

15:30-16:15h – Pampelišky

16:15-17:00h – Světlušky, Krahujci

GPS tábora: 50°25’51.514″N 16°1’58.101″E

Pro jakékoli další informace neváhejte kontaktovat Lenku Brouskovou nebo Petra Formánka – viz kontakty.

Dokumenty ke stažení: