Výprava na Tylák 31.3-1.4.2023

Milé Pampelišky, jelikož se nám rychle blíží Svojsíkův závod, čeká nás výprava plná příprav a chystání. Nemusíte se ale bát, užijeme si i spoustu her a zábavy. Víkend strávíme na myslivecké chatě na Tylově paloučku v Havlovicích, kde jsme byly i na podzim.

v pátek 31.3. v 16:00h na autobusové zastávce Úpice, most F. L. Riegra

v sobotu v 19:00h na náměstí T. G. Masaryka v Úpici (v případě hodně nepříznivého počasí návrat v 17:30h autobusem, dáme předem vědět)

pití, jídlo: večeři na pátek, snídani a svačinu na sobotu (oběd v sobotu bude společný), věci na spaní (spacák, karimatka), 250 Kč, věci osobní hygieny, vhodné oblečení a obuv na ven + přezuvky, pláštěnku, baterku, blok + něco na psaní, KPZ se sirkami, uzlovačku, zavírací nožík, kytaru a další hudební nástroje, skautský šátek na krk, vše sbalit do jednoho batohu a na vrchu si nechat trochu místa!