Výprava do Adršpachu 18.2.2023

Milé Pampelišky,

máme tu první výpravu v letošním roce a tentokrát se podíváme do Adršpašských skal. Okruh, který půjdeme, je udržovaný a proto nebudete potřebovat nesmeky ani mačky. 😀 Přesto se nezapomeňte teple obléci a vezměte si rukavice. Po prozkoumání krásy skal si dáme oběd a vydáme se na zámek. Ohřejeme se v kavárně a následně na vás bude čekat překvapení. Potrénujete logické myšlení a spolupráci ve družině.

Věřím, že si to společně moc užijeme!

v sobotu 18.2. v 6:50h v Malých Svatoňovicích na vlakovém nádraží (jedeme vlakem v 7:01 směr Trutnov), já pojedu ze Rtyně a budu už ve vlaku, holky přistoupí ke mně, jízdenky budu mít u sebe

vlakem ze Starkoče v 15:58h do Malých Svatoňovic (v 16:05h pak jede případně autobus do Úpice)

teplé oblečení, rukavice, jídlo a pití na celý den (čaj do termosky, vařič), 200,- Kč, skautský šátek na krk, KPZ, hry do vlaku