Aktuality Pampelišky Roj Světlušek

Výprava do Červeného Kostelce 30.9.-2.10.2022

Milé Světlušky a Pampelišky,
krásné léto nám skončilo, nastal nový školní rok a s ním i naše pravidelné schůzky a výpravy. Jedna celovíkendová výprava nás právě čeká. Víkend prožijeme společně v Červeném Kostelci na základně místních skautů. I když se naše družinky navzájem neznají, tak se nebojte a těšte se na společné seznamování. Zažijeme společně velké dobrodružství a kupu srandy.

na Mostě II. Odboje v Úpici v pátek 30.9. v 15:15h

na stejné místo v neděli 2.10. ve 14h

karimatka, spacák, (polštářek), oblečení na celý víkend podle počasí (i náhradní věci v případě deště), pevné nepromokavé boty, šátek (skautský-kdo má, a normální trojcípý), bloček, propiska, příbory, ešus na jídlo, jídlo, 300 Kč-zbylé peníze budou popřípadě vráceny (na společné stravování, autobus a ubytování), vše sbalit do velkého batohu nebo krosny na záda

Jídlo s sebou:

trvanlivé svačinky na celý víkend, páteční večeři, sobotní snídani (k dispozici bude mikrovlnná trouba na ohřátí jídla)

Ostatní jídla budou zajištěna.

Prosím o účast všech hudebních nástrojů a zpěvníků, které můžou jet s námi 😊

Moc se na Vás všechny těšíme!