Letní Praha 1.-3.7.2022

Milé Pampelišky, čeká nás poslední výprava před táborem a tentokrát se společně vydáme do slibované Prahy! Procvičíme si orientaci ve městě a přesuny MHD, navštívíme několik zajímavých míst a samozřejmě si užijeme spoustu zábavy.

v pátek 1.7. v 8:30h na zastávce Most II. odboje v Úpici (jedeme autobusem do MS a dále vlakem)

v neděli 3.7. v 17:26h na stejné místo (přestupovat na autobus budeme v Červeném Kostelci, který z Úpice pokračuje směrem na Radeč)

600 Kč (cena zahrnuje dopravu, vstupy, společné jídlo, …), karimatku, spacák (spát budeme u Copí na bytě), věci osobní hygieny, plavky, ručník, menší batoh na chození po městě, kartičku pojištěnce, KPZ, zápisník + něco na psaní, prázdný malý sešit/blok (A5, A6), skautský šátek na krk, mobil s nabíječkou, kartičku na slevu jízdného a prokázání věku při vstupech

Jídlo:

komplet na pátek (obědvat už budeme na bytě), malé svačiny na celý víkend